Geloven als weldenkende 21e-eeuwer

Je gelooft. Maar wat bezielt je om dat te doen? Waarom zou je geloven? Alain Verheij, theoloog, schrijver, spreker en radiocommentator schreef hierover een inspirerend boekje: “God en ik – wat je als weldenkende 21e-eeuwer kunt leren van de Bijbel”. In zeven prikkelende hoofdstukken en aan de hand van bekende en onbekende bijbelverhalen neemt hij zijn lezers mee naar zijn eigen zoektocht om wel (of niet) te geloven.

We gaan met hem op stap. In evenzoveel avonden lezen we zijn boek aan de hand van vragen die je vooraf krijgt. Huiswerk dus om beslagen ten ijs te komen en van elkaar te leren!

De avonden zijn telkens de vierde dinsdag van de maand. Voor dit seizoen: 29 mrt, 26 apr, 24 mei en 28 jun. Nadere info en opgave bij ds. Henk Schuurman (h.schuurman@pgcs.nl)

Duurzame tip: schaf het boekje niet via internet aan maar bij de boekhandel (God en ik, Alain Verheij, ISBN 978 90 450 4049 3).

Urenschema

New Day

Datum

29 maart 2022
Expired!
Categorie

Organisator

Henk Schuurman
Telefoon
0570-545058
Email
h.schuurman@pgcs.nl