Koekjes bakken voor CUC – wie helpt mee?

Op 18 maart a.s. staan we weer met een hele nieuwe bups aan CUC kandidaten koekjes te verkopen op de voorjaarsmarkt bij Tuinland Wilp. Afgelopen jaar was dit een enorm succes. We hebben toen een behoorlijk bedrag opgehaald, dat we hebben kunnen gebruiken om de meiden in Oekraïne een kerstpakket te sturen. Dit jaar staan we aan het begin van een nieuwe cyclus. Daarom willen we dit jaar met het geld wat we ophalen met de koekjes verkoop een mooi start bedrag verkrijgen voor weer een tientjes actie. Want deze tientjes actie heeft vorig jaar zo’n 2500 euro opgeleverd. Dus dat is zeker de moeite waard om voor te bakken.

Op 17 maart zullen de koekenbakkers dan ook hard aan de slag gaan. De vorige keer hebben een aantal meesterbakkers uit onze gemeente ons geholpen met bakken. Het resultaat hiervan was super. Dus graag zouden we deze succesactie nog eens herhalen. Dus de vraag aan alle bakkers van onze gemeente, zouden jullie ons willen helpen met het bakken van koekjes? Opgeven kan bij Alja Wilson (info@aljabronswijk.nl) of Willemijn Denissen (willemijn95@hotmail.com). Wij zijn bereid om 17 maart de koekjes bij u op te halen, u bent ook vrij om ze te brengen naar Klinkenbeltsweg 2D.

Na 18 maart kunt u op onze blog lezen hoe de actie deze keer heeft uitgepakt: https://cuczomerreis.wordpress.com