Naast de webshop kennen we ook de app ‘Kerkgeld’

De webshop is ook via de app ‘Kerkgeld’ beschikbaar voor zowel android als apple. De app kunt u downloaden in de app store. Er zijn vele kerken in Nederland die van deze app gebruik maken. Als u de app voor de eerste keer opent zult u daarom eerst onze gemeente moeten opzoeken en ‘koppelen’. Daarna kunt u inloggen met uw account of een account aanmaken. De eenvoudigste wijze om onze kerk te vinden in de app is door in het zoekveld ‘Colm’ in te tikken. U vindt dan de ‘Prot. Gem’ Colmschate-Schalkhaar’. Zodra u gekoppeld heeft kunt u inloggen en komt u in het hoofdmenu.

Gemeente zoeken en koppelen                                 Het hoofdmenu                                       

Net als in de webshop is het in de app mogelijk uw bijdrage of gift te doen of collectebonnen te bestellen.

Vragen of opmerkingen over de webshop en app? U kunt daarvoor terecht bij Rudy Veeneman: rudyveeneman@hotmail.com