Overstapdienst 7 juni 2015

Rijk van binnen.

Daarom de overstapdienst.

Kinderen die nu in groep 8 zitten maken deze zomer een overstap van de basis- naar de middelbare school en in onze gemeente stappen ze over van de kindernevendienst naar de jeugdkerk. In de dienst van 7 juni staan we er bij stil dat ze een periode in hun leven afsluiten en er een deur open gaat naar de leeftijdsfase van tiener. Een fase waarin ze steeds meer hun eigen identiteit gaan ontdekken en  ontwikkelen, met vallen en opstaan. Als gemeente willen we hen een duwtje in de rug geven bij het maken van deze overstap.

Doe mee! Als het goed is, hebben alle kinderen in onze gemeente die in groep 8 zitten èn hun ouders een uitnodiging ontvangen om mee te doen met deze dienst. Op 26 april is er al een begin gemaakt door de kinderen en de ouders met de voorbereiding van deze dienst.

Mocht je in groep 8 zitten en/of de overstap maken naar de middelbare school en je hebt géén uitnodiging ontvangen dan spijt dat ons en horen wij dat graag.

Want ook al heb je de aftrap niet meegemaakt op 26 april dan kan je uiteraard nog steeds meedoen aan de overstapdienst!