Schoonmaak kerk

Sinds enkele jaren worden de vloeren van de kerk en  toiletten een keer in de veertien dagen schoongemaakt  door vrijwilligers van onze gemeente. De andere weken  komt een schoonmaakbedrijf deze klus doen.  Helaas neem het aantal vrijwilligers dat deze klus wil/kan  doen af en zijn we genoodzaakt om het  schoonmaakcontract uit te breiden.

Overigens is de  noodzaak om frequenter schoon te maken ook  toegenomen door de toename van het aantal huurders/ gebruikers van onze (kerk­)zalen. Afgezien van het gesprek dat we gaan voeren met het  huidige schoonmaakbedrijf, willen we ook de  mogelijkheid bekijken of iemand van onze gemeente  tegen betaling, bijvoorbeeld als ZZP’er, de  choonmaakwerkzaamheden geheel of gedeeltelijk  wil  uitvoeren.

Hebt u hiervoor belangstelling, laat het dan  weten aan Harm Klein (harm.klein@hotmail.com, 06­27410011) of  ondergetekende.