Vertrek uit Colmschate

Toen wij eind 1988 samen met onze 4 dochters in Colmschate kwamen wonen was onze wijk het Bramelt nog volop  in ontwikkeling. Dat gold ook voor de kerk; net een Samen  Op Weg gemeente geworden en op weg naar de huidige  PGCS.

Onze kinderen hebben volop deelgenomen aan de  activiteiten die ontwikkeld werden zoals de zondagavondsoos, musicals, jeugdweekends en het CUC. Een mooie  tijd voor onze kinderen waar vriendschappen gesloten zijn  die lang stand gehouden hebben.  Ook wij hebben geprobeerd een steentje bij te dragen aan  onze kerkelijke gemeente.

Na onze komst werden we al  snel betrokken bij de opzet van een wijkteam voor het  Bramelt en andere activiteiten. We  hebben ons thuis  gevoeld in de Ichtuskerk.

Nu onze kinderen vertrokken zijn naar alle windstreken van  het land, wilden ook wij een nieuwe stap zetten en zijn we  eind maart verhuisd naar Twello.

Voor wie eens aan wil komen: Ons adres is Oude Binnenweg 40 7391 JE Twello.  Ons nieuwe telefoonnummer is  0571 29 93 14.

Hartelijke groet,

Carel en Jannie Diekerhof